Witamy!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę „ELEKTROMONTER”S.C. i zaproponować współpracę zapewniając Państwu profesjonalne świadczenie usług w dziedzinie wykonawstwa prac elektrotechnicznych. „Elektromonter” S.C. Zakład Wykonawstwa Instalacji i Sieci Elektrycznych jest firmą działającą na rynku od 1995 roku, zarejestrowaną pod numerem 15781 Ewidencji Działalności Gospodarczej.

fotowoltaika

W okresie naszej działalności wykonywaliśmy zadania, z realizacji których wywiązaliśmy się terminowo i jakościowo bez zastrzeżeń. Dowodem fachowości i rzetelności firmy są posiadane opinie Inwestorów. 

nasz zespół
to fachowcy

Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie to specjaliści branży elektrycznej i elektroenergetycznej. Wszyscy z nich posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Ma to nieodzowny wpływ na fachowość i jakość wykonywanych robót. Firma wyposażona jest w niezbędne urządzenia, środki transportowe, narzędzia i sprzęt potrzebny do wykonywania świadczonych przez nas usług.

Terminowość

W okresie naszej działalności wykonywaliśmy zadania, z realizacji których wywiązaliśmy się terminowo i jakościowo bez zastrzeżeń. Dowodem fachowości i rzetelności firmy są posiadane opinie Inwestorów. 

Gwarancja
jakości

Na podstawie obserwacji zmian zachodzących w otoczeniu firmy i wynikającej z tego konieczności doskonalenia standardów pracy firma zdecydowała się w 1999 roku na wprowadzenie procedur zarządzania jakością zgodnie z normami ISO 9002.

W czerwcu 2000 roku Placówka Certyfikująca TÜV Rheinland na podstawie auditu certyfikującego potwierdziła, że firma nasza wprowadziła i stosuje system zapewnienia jakości ISO 9002:1996 w zakresie budowy, montażu, eksploatacji i serwisu urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Podążamy w ślad za kolejnymi zmianami zachodzącymi w normach serii ISO 9000. I tak w roku 2003 potwierdziliśmy wysoką jakość świadczonych usług uzyskując certyfikat jakości ISO 9001:2000 rozszerzony o projektowanie w w/w zakresie, a w roku 2010 uzyskaliśmy certyfikat zgodny z ISO 9001:2008.

Jak widać nieprzerwanie od czerwca 2000 roku pracujemy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO, co potwierdza najwyższą jakość działania i jest świadectwem funkcjonowania w rygorach powtarzalnych i przejrzystych procedur. Klienci mają zapewnioną najwyższą jakość świadczonych usług, terminowość oraz fachowe doradztwo.